EGE MASTERLER FEDERASYONU
2023 - 2024 Sezonu Puan Durumu ve Fikstürü
 
40+ YAŞ 50+ YAŞ
A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu
PLAY-OFF YARI FİNAL
 
     
EGE ÜNİ. 50+ - SARUHANLI 50+
1881 ATA 50+ - BOSTANLI 50+
     
 
PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL
 
     
EGE ÜNİ. 50+ 5 - 1 İZMİRSPOR 50+
İZMİRSPOR 50+ 2 - 6 EGE ÜNİ. 50+
 
BAYRAKLI 50+ 1 - 1 1881 ATA 50+
1881 ATA 50+ 0 - 0
3 [P] 1
BAYRAKLI 50+
 
AKHİSAR 50+ 2 - 1 SARUHANLI 50+
SARUHANLI 50+ 2 - 1
4 [P] 2
AKHİSAR 50+
 
14 EYLÜL 50+ 0 - 1 BOSTANLI 50+
BOSTANLI 50+ 5 - 1 14 EYLÜL 50+
     
 
50+ E GRUBU Puan Durumu
 
Takımlar O G B M A Y AV Puan
 
1 EGE ÜNİ. 50+ 13 11 2 0 55 12 43 35
 
2 BAYRAKLI 50+ 13 9 2 2 36 17 19 29
 
3 AKHİSAR 50+ 13 9 0 4 30 15 15 27
 
4 14 EYLÜL 50+ KARMASI 13 7 3 3 29 34 -5 24
 
5 BOSTANLI 50+ 13 7 2 4 33 22 11 23
 
6 SARUHANLI 50+ 13 7 0 6 26 23 3 21
 
7 1881 ATA 50+ 13 5 4 4 39 30 9 19
 
8 İZMİRSPOR 50+ 13 5 2 6 23 27 -4 17
 
9 KARŞIYAKA 50+ 13 4 4 5 35 30 5 16
 
10 ŞİRİNYER 50+ 13 3 2 8 21 38 -17 11
 
11 ALİAĞA 50+ KARMASI 13 3 2 8 18 36 -18 11
 
12 GAZİEMİR 50+ 13 2 5 6 20 34 -14 8
 
13 MANİSA 1965 50+ 13 2 3 8 17 31 -14 3
 
14 SOMA 50+ 13 1 1 11 13 46 -33 1
 
 
1.Hafta Maçları
 
07.10.2023 15.00  AKHİSAR 50+  14 EYLÜL 50+ KARMASI 5-0 KAYALIOĞLU SAHASI
 
 
05.10.2023 22.00  BOSTANLI 50+  1881 ATA 50+ 3-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
06.10.2023 22.00  KARŞIYAKA 50+  GAZİEMİR 50+ 5-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
08.10.2023 18.30  EGE ÜNİ. 50+  İZMİRSPOR 50+ 5-1 BORNOVA BLD PINARBAŞI SAHASI
 
 
07.10.2023 19.00  ALİAĞA 50+ KARMASI  BAYRAKLI 50+ 0-1 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
08.10.2023 16.00  SARUHANLI 50+  SOMA 50+ 3-0 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
07.10.2023 21.00  ŞİRİNYER 50+  MANİSA 1965 50+ 3-1 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
2.Hafta Maçları
 
12.10.2023 20.00  14 EYLÜL 50+ KARMASI  MANİSA 1965 50+ 2-2 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
14.10.2023 21.00  SOMA 50+  ŞİRİNYER 50+ 2-3 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
14.10.2023 20.00  BAYRAKLI 50+  SARUHANLI 50+ 2-0 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ TESİSLERİ
 
 
20.10.2023 21.30  İZMİRSPOR 50+  ALİAĞA 50+ KARMASI 2-0 NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
 
 
12.10.2023 22.00  GAZİEMİR 50+  EGE ÜNİ. 50+ 2-2 GAZİEMİR SAHASI
 
 
12.10.2023 22.00  1881 ATA 50+  KARŞIYAKA 50+ 2-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
22.10.2023 16.00  AKHİSAR 50+  BOSTANLI 50+ 1-3 KAYALIOĞLU SAHASI
 
3.Hafta Maçları
 
31.10.2023 22.00  BOSTANLI 50+  14 EYLÜL 50+ KARMASI 2-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
28.10.2023 18.00  KARŞIYAKA 50+  AKHİSAR 50+ 0-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
26.10.2023 20.30  EGE ÜNİ. 50+  1881 ATA 50+ 6-1 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
26.10.2023 21.00  ALİAĞA 50+ KARMASI  GAZİEMİR 50+ 1-1 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
29.10.2023 14.00  SARUHANLI 50+  İZMİRSPOR 50+ 3-0 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
01.11.2023 23.00  ŞİRİNYER 50+  BAYRAKLI 50+ 2-3 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
25.10.2023 21.30  MANİSA 1965 50+  SOMA 50+ 2-3 MANİSA MURADİYE YUNUS EMRE BLD S.T.
 
4.Hafta Maçları
 
03.11.2023 18.30  14 EYLÜL 50+ KARMASI  SOMA 50+ 4-1 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
07.11.2023 21.45  BAYRAKLI 50+  MANİSA 1965 50+ 3-1 BORNOVA BLD ŞEHİR STADI
 
 
10.11.2023 21.45  İZMİRSPOR 50+  ŞİRİNYER 50+ 1-4 NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
 
 
22.11.2023 21.00  GAZİEMİR 50+  SARUHANLI 50+ 0-4 SARUHANLI ŞEHİR STADI
 
 
02.11.2023 22.00  1881 ATA 50+  ALİAĞA 50+ KARMASI 4-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
04.11.2023 16.00  AKHİSAR 50+  EGE ÜNİ. 50+ 1-2 KAYALIOĞLU SAHASI
 
 
08.11.2023 22.00  BOSTANLI 50+  KARŞIYAKA 50+ 1-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
5.Hafta Maçları
 
26.11.2023 20.30  KARŞIYAKA 50+  14 EYLÜL 50+ KARMASI 2-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
23.11.2023 20.30  EGE ÜNİ. 50+  BOSTANLI 50+ 3-2 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
24.11.2023 21.15  ALİAĞA 50+ KARMASI  AKHİSAR 50+ 1-4 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
19.11.2023 10.00  SARUHANLI 50+  1881 ATA 50+ 1-4 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
25.11.2023 19.00  ŞİRİNYER 50+  GAZİEMİR 50+ 0-4 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
22.11.2023 21.30  MANİSA 1965 50+  İZMİRSPOR 50+ 2-1 YUNUS EMRE BLD MURADİYE SPOR KOMPLEKSİ
 
 
24.11.2023 20.00  SOMA 50+  BAYRAKLI 50+ 2-7 SOMA TFF TESİSLERİ
 
6.Hafta Maçları
 
06.12.2023 20.00  14 EYLÜL 50+ KARMASI  BAYRAKLI 50+ 5-4 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
02.12.2023 15.00  İZMİRSPOR 50+  SOMA 50+ 0-0 İZMİRSPOR İNCİRALTI TESİSLERİ
 
 
03.12.2023 18.00  GAZİEMİR 50+  MANİSA 1965 50+ 2-2 GAZİEMİR SAHASI
 
 
02.12.2023 21.00  1881 ATA 50+  ŞİRİNYER 50+ 6-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
02.12.2023 15.00  AKHİSAR 50+  SARUHANLI 50+ 6-1 SELÇİKLİ SAHASI
 
 
01.12.2023 22.00  BOSTANLI 50+  ALİAĞA 50+ KARMASI 7-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
03.12.2023 21.30  KARŞIYAKA 50+  EGE ÜNİ. 50+ 0-6 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
7.Hafta Maçları
 
21.12.2023 20.30  EGE ÜNİ. 50+  14 EYLÜL 50+ KARMASI 6-0 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
21.12.2023 21.30  ALİAĞA 50+ KARMASI  KARŞIYAKA 50+ 4-2 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
23.12.2023 21.00  SARUHANLI 50+  BOSTANLI 50+ 0-2 SARUHANLI ŞEHİR STADI
 
 
23.12.2023 22.30  ŞİRİNYER 50+  AKHİSAR 50+ 1-2 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
21.12.2023 21.00  MANİSA 1965 50+  1881 ATA 50+ 1-1 MANİSA AŞAĞIÇOBANİSA SAHASI
 
 
22.12.2023 20.00  SOMA 50+  GAZİEMİR 50+ 0-1 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
26.12.2023 21.45  BAYRAKLI 50+  İZMİRSPOR 50+ 3-2 BORNOVA BLD ŞEHİR STADI
 
8.Hafta Maçları
 
06.01.2024 20.00  14 EYLÜL 50+ KARMASI  İZMİRSPOR 50+ 4-3 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
04.01.2024 22.00  GAZİEMİR 50+  BAYRAKLI 50+ 0-4 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
 
05.01.2024 21.00  1881 ATA 50+  SOMA 50+ 8-3 MENEMEN SEYREK FUTBOL SAHASI
 
 
06.01.2024 19.30  AKHİSAR 50+  MANİSA 1965 50+ 2-1 GÖLET SAHASI
 
 
07.01.2024 19.30  BOSTANLI 50+  ŞİRİNYER 50+ 4-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
09.01.2024 22.00  KARŞIYAKA 50+  SARUHANLI 50+ 7-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
02.01.2024 20.30  EGE ÜNİ. 50+  ALİAĞA 50+ KARMASI 8-1 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
9.Hafta Maçları
 
11.01.2024 21.00  ALİAĞA 50+ KARMASI  14 EYLÜL 50+ KARMASI 2-3 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
13.01.2024 15.00  SARUHANLI 50+  EGE ÜNİ. 50+ 1-2 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
13.01.2024 22.30  ŞİRİNYER 50+  KARŞIYAKA 50+ 4-8 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
11.01.2024 21.30  MANİSA 1965 50+  BOSTANLI 50+ 1-2 MANİSA MÜTEVELLİ SPOR TESİSLERİ
 
 
12.01.2024 20.00  SOMA 50+  AKHİSAR 50+ 1-3 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
11.01.2024 22.00  BAYRAKLI 50+  1881 ATA 50+ 3-1 BORNOVA BLD ŞEHİR STADI
 
 
13.01.2024 19.00  İZMİRSPOR 50+  GAZİEMİR 50+ 3-1 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
 
10.Hafta Maçları
 
18.01.2024 19.30  14 EYLÜL 50+ KARMASI  GAZİEMİR 50+ 4-2 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
24.01.2024 22.00  1881 ATA 50+  İZMİRSPOR 50+ 4-4 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
21.01.2024 15.00  AKHİSAR 50+  BAYRAKLI 50+ 1-0 AKHİSAR GÖLET SAHASI
 
 
20.01.2024 18.00  BOSTANLI 50+  SOMA 50+ 3-0(H) KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
19.01.2024 22.00  KARŞIYAKA 50+  MANİSA 1965 50+ 2-4 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
23.01.2024 20.30  EGE ÜNİ. 50+  ŞİRİNYER 50+ 4-1 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
18.01.2024 21.00  ALİAĞA 50+ KARMASI  SARUHANLI 50+ 0-2 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
11.Hafta Maçları
 
27.01.2024 14.00  SARUHANLI 50+  14 EYLÜL 50+ KARMASI 5-0 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
30.01.2024 21.00  ŞİRİNYER 50+  ALİAĞA 50+ KARMASI 1-1 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
31.01.2024 21.30  MANİSA 1965 50+  EGE ÜNİ. 50+ 0-4 YUNUS EMRE BLD MURADİYE SPOR KOMPLEKSİ
 
 
26.01.2024 20.00  SOMA 50+  KARŞIYAKA 50+ 0-5 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
30.01.2024 22.00  BAYRAKLI 50+  BOSTANLI 50+ 3-0 BORNOVA BLD ŞEHİR STADI
 
 
28.01.2024 22.00  İZMİRSPOR 50+  AKHİSAR 50+ 2-0 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
 
 
01.02.2024 22.00  GAZİEMİR 50+  1881 ATA 50+ 3-3 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
12.Hafta Maçları
 
05.02.2024 21.30  14 EYLÜL 50+ KARMASI  1881 ATA 50+ 2-0 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
 AKHİSAR 50+  GAZİEMİR 50+ 3-0(H)
 
 
02.02.2024 22.00  BOSTANLI 50+  İZMİRSPOR 50+ 1-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
05.02.2024 22.00  KARŞIYAKA 50+  BAYRAKLI 50+ 1-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
06.02.2024 20.30  EGE ÜNİ. 50+  SOMA 50+ 5-0 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
06.02.2024 21.00  ALİAĞA 50+ KARMASI  MANİSA 1965 50+ 3-0(H) ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
04.02.2024 12.30  SARUHANLI 50+  ŞİRİNYER 50+ 2-0 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
13.Hafta Maçları
 
10.02.2024 20.00  ŞİRİNYER 50+  14 EYLÜL 50+ KARMASI 0-0 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
14.02.2024 20.30  MANİSA 1965 50+  SARUHANLI 50+ 0-3(H) MANİSA AŞAĞIÇOBANİSA SAHASI
 
 
09.02.2024 20.30  SOMA 50+  ALİAĞA 50+ KARMASI 1-2 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
13.02.2024 22.00  BAYRAKLI 50+  EGE ÜNİ. 50+ 2-2 BORNOVA BLD ŞEHİR STADI
 
 
10.02.2024 19.00  İZMİRSPOR 50+  KARŞIYAKA 50+ 2-0 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
 
 
09.02.2024 22.00  GAZİEMİR 50+  BOSTANLI 50+ 3-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
11.02.2024 19.30  1881 ATA 50+  AKHİSAR 50+ 3-0 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
Editör : Umut CIKIT / Ege Masterler Federasyonu
Yazılım & Tasarım : Murat DURSUN / KSK Alaybey Masterler