EGE MASTERLER FEDERASYONU
2023 - 2024 Sezonu Puan Durumu ve Fikstürü
 
40+ YAŞ 50+ YAŞ
A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu
40+ A GRUBU Puan Durumu
 
Takımlar O G B M A Y AV Puan
 
1 AYVALIK MASTER 18 13 4 1 55 22 33 43
 
2 ALAYBEY MASTER 18 12 3 3 63 32 31 39
 
3 EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ MASTER 17 12 2 3 63 31 32 38
 
4 SEFERİHİSAR MASTER 17 11 3 3 56 25 31 36
 
5 ÇEŞME BLD. MASTER 18 11 3 4 53 31 22 36
 
6 BERGAMA MASTER 18 7 3 8 47 41 6 21
 
7 ŞEMİKLER DEVRİM MASTER 17 6 2 9 35 42 -7 20
 
8 ŞİRİNYER MASTER 18 6 0 12 28 58 -30 15
 
9 GÜZELYALI MASTER 17 3 2 12 40 59 -19 8
 
10 SOMA LİNYİT MASTER 17 2 2 13 32 71 -39 5
 
11 ALİAĞA KÖRFEZ MASTER 17 0 0 17 0 66 -66 0
 
 
1.Hafta Maçları
 
08.10.2023 21.00  GÜZELYALI  AYVALIK 5-5 MENDERES 19 MAYIS STADI
 
 
07.10.2023 18.00  ÇEŞME BLD.  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 2-1 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
10.10.2023 22.00  ALAYBEY  ŞEMİKLER DEVRİM 3-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
08.10.2023 13.00  SOMA LİNYİT  SEFERİHİSAR 1-5 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
08.10.2023 18.00  BERGAMA  ALİAĞA KÖRFEZ 7-0(H) BERGAMA BELEDİYES AKADEMİ TESİSLERİ
 
 
 ŞİRİNYER  BAY ---
 
2.Hafta Maçları
 
15.10.2023 12.00  AYVALIK  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 3-3 AYVALIK HÜSNÜ UĞURAL STADI
 
 
15.10.2023 13.00  ALİAĞA KÖRFEZ  ŞİRİNYER 0-3(H) ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
15.10.2023 16.30  SEFERİHİSAR  BERGAMA 6-1 SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
 
 
15.10.2023 19.00  ŞEMİKLER DEVRİM  SOMA LİNYİT 4-0 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
15.10.2023 16.30  ÇEŞME BLD.  ALAYBEY 5-1 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
 GÜZELYALI  BAY ---
 
3.Hafta Maçları
 
22.10.2023 19.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  GÜZELYALI 4-2 BORNOVA BLD PINARBAŞI SAHASI
 
 
22.10.2023 14.00  AYVALIK  ALAYBEY 3-1 CUNDA ADA SPOR SAHASI
 
 
22.10.2023 13.00  SOMA LİNYİT  ÇEŞME BLD. 0-4 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
22.10.2023 17.30  BERGAMA  ŞEMİKLER DEVRİM 2-2 BERGAMA BELEDİYES AKADEMİ TESİSLERİ
 
 
21.10.2023 22.00  ŞİRİNYER  SEFERİHİSAR 1-2 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
 ALİAĞA KÖRFEZ  BAY ---
 
4.Hafta Maçları
 
29.10.2023 14.00  AYVALIK  SOMA LİNYİT 6-2 CUNDA ADA SPOR SAHASI
 
 
29.10.2023 17.00  GÜZELYALI  ALAYBEY 2-3 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
28.10.2023 19.00  SEFERİHİSAR  ALİAĞA KÖRFEZ 3-0(H) ŞEHİT OSMAN KOÇ STADI
 
 
29.10.2023 15.00  ŞEMİKLER DEVRİM  ŞİRİNYER 1-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
29.10.2023 18.00  ÇEŞME BLD.  BERGAMA 2-2 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
 EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  BAY ---
 
5.Hafta Maçları
 
03.11.2023 22.00  ALAYBEY  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 3-0 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
05.11.2023 13.00  SOMA LİNYİT  GÜZELYALI 1-4 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
05.11.2023 16.15  BERGAMA  AYVALIK 0-1 BERGAMA BELEDİYES AKADEMİ TESİSLERİ
 
 
04.11.2023 21.00  ŞİRİNYER  ÇEŞME BLD. 1-3 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
05.11.2023 13.30  ALİAĞA KÖRFEZ  ŞEMİKLER DEVRİM 0-3(H) ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
 SEFERİHİSAR  BAY ---
 
6.Hafta Maçları
 
12.11.2023 16.30  AYVALIK  ŞİRİNYER 6-1 AYVALIK CUNDA ADASI SAHASI
 
 
12.11.2023 18.00  GÜZELYALI  BERGAMA 3-4 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
12.11.2023 16.30  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  SOMA LİNYİT 3-0(H) EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
10.11.2023 22.00  ŞEMİKLER DEVRİM  SEFERİHİSAR 0-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
12.11.2023 18.30  ÇEŞME BLD.  ALİAĞA KÖRFEZ 4-0(H) ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
 ALAYBEY  BAY ---
 
7.Hafta Maçları
 
19.11.2023 13.00  SOMA LİNYİT  ALAYBEY 2-6 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
18.11.2023 20.30  BERGAMA  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 2-4 BERGAMA BELEDİYES AKADEMİ TESİSLERİ
 
 
18.11.2023 21.00  ŞİRİNYER  GÜZELYALI 1-5 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
18.11.2023 19.00  ALİAĞA KÖRFEZ  AYVALIK 0-3(H) ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
19.11.2023 15.00  SEFERİHİSAR  ÇEŞME BLD. 3-0 SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
 
 
 ŞEMİKLER DEVRİM  BAY ---
 
8.Hafta Maçları
 
26.11.2023 15.00  AYVALIK  SEFERİHİSAR 1-1 AYVALIK CUNDA ADASI SAHASI
 
 
25.11.2023 19.00  GÜZELYALI  ALİAĞA KÖRFEZ 3-0(H) BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
26.11.2023 14.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  ŞİRİNYER 10-1 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
26.11.2023 18.00  ALAYBEY  BERGAMA 3-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
25.11.2023 19.00  ÇEŞME BLD.  ŞEMİKLER DEVRİM 3-1 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
 SOMA LİNYİT  BAY ---
 
9.Hafta Maçları
 
03.12.2023 15.00  BERGAMA  SOMA LİNYİT 7-1 BERGAMA BELEDİYES AKADEMİ TESİSLERİ
 
 
04.12.2023 22.00  ALAYBEY  ŞİRİNYER 1-0 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
02.12.2023 20.00  ALİAĞA KÖRFEZ  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 0-3(H) ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
03.12.2023 14.00  SEFERİHİSAR  GÜZELYALI 2-1 SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
 
 
03.12.2023 17.30  ŞEMİKLER DEVRİM  AYVALIK 1-4 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
 ÇEŞME BLD.  BAY ---
 
10.Hafta Maçları
 
10.12.2023 15.00  AYVALIK  ÇEŞME BLD. 3-0 AYVALIK CUNDA ADASI SAHASI
 
 
09.12.2023 20.00  GÜZELYALI  ŞEMİKLER DEVRİM 2-3 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
10.12.2023 18.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  SEFERİHİSAR 4-3 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
10.12.2023 17.30  ALAYBEY  ALİAĞA KÖRFEZ 3-0(H) KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
10.12.2023 13.00  SOMA LİNYİT  ŞİRİNYER 3-4 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
 BERGAMA  BAY ---
 
11.Hafta Maçları
 
30.12.2023 21.00  ŞİRİNYER  BERGAMA 0-2 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
24.12.2023 14.00  ALİAĞA KÖRFEZ  SOMA LİNYİT 0-3(H) ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
24.12.2023 14.00  SEFERİHİSAR  ALAYBEY 2-2 SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
 
 
24.12.2023 22.00  ŞEMİKLER DEVRİM  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 1-6 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
23.12.2023 19.00  ÇEŞME BLD.  GÜZELYALI 5-4 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
 AYVALIK  BAY ---
 
12.Hafta Maçları
 
 AYVALIK  GÜZELYALI 3-0(H)
 
 
07.01.2024 14.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  ÇEŞME BLD. 5-1 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
05.01.2024 22.00  ŞEMİKLER DEVRİM  ALAYBEY 1-0 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
07.01.2024 13.30  SEFERİHİSAR  SOMA LİNYİT 2-1 SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
 
 
07.01.2024 13.00  ALİAĞA KÖRFEZ  BERGAMA 0-6(H) ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
 ŞİRİNYER  BAY ---
 
13.Hafta Maçları
 
14.01.2024 14.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  AYVALIK 2-1 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
13.01.2024 21.00  ŞİRİNYER  ALİAĞA KÖRFEZ 3-0(H) BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
14.01.2024 20.00  BERGAMA  SEFERİHİSAR 4-4 BERGAMA BELEDİYES AKADEMİ TESİSLERİ
 
 
14.01.2024 11.30  SOMA LİNYİT  ŞEMİKLER DEVRİM 4-2 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
13.01.2024 21.30  ALAYBEY  ÇEŞME BLD. 2-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
 GÜZELYALI  BAY ---
 
14.Hafta Maçları
 
21.01.2024 14.00  GÜZELYALI  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 3-7 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
20.01.2024 20.00  ALAYBEY  AYVALIK 3-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
20.01.2024 16.00  ÇEŞME BLD.  SOMA LİNYİT 6-2 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
21.01.2024 19.30  ŞEMİKLER DEVRİM  BERGAMA 3-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
21.01.2024 15.00  SEFERİHİSAR  ŞİRİNYER 6-0 SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
 
 
 ALİAĞA KÖRFEZ  BAY ---
 
15.Hafta Maçları
 
28.01.2024 13.00  SOMA LİNYİT  AYVALIK 1-3 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
26.01.2024 22.00  ALAYBEY  GÜZELYALI 9-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
28.01.2024 18.15  ALİAĞA KÖRFEZ  SEFERİHİSAR 0-10(H) ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
28.01.2024 18.00  ŞİRİNYER  ŞEMİKLER DEVRİM 4-2 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
28.01.2024 18.00  BERGAMA  ÇEŞME BLD. 2-1 BERGAMA BELEDİYES AKADEMİ TESİSLERİ
 
 
 EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  BAY ---
 
16.Hafta Maçları
 
04.02.2024 14.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  ALAYBEY 0-2 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
04.02.2024 17.00  GÜZELYALI  SOMA LİNYİT 3-3 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
04.02.2024 14.00  AYVALIK  BERGAMA 3-0(H) AYVALIK CUNDA ADASI SAHASI
 
 
03.02.2024 19.00  ÇEŞME BLD.  ŞİRİNYER 3-0(H) ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
04.02.2024 21.00  ŞEMİKLER DEVRİM  ALİAĞA KÖRFEZ 3-0(H) KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
 SEFERİHİSAR  BAY ---
 
17.Hafta Maçları
 
11.02.2024 19.00  ŞİRİNYER  AYVALIK 1-2 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
 BERGAMA  GÜZELYALI 3-0(H)
 
 
11.02.2024 13.00  SOMA LİNYİT  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 5-5 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
11.02.2024 17.00  SEFERİHİSAR  ŞEMİKLER DEVRİM 4-2 SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
 
 
 ALİAĞA KÖRFEZ  ÇEŞME BLD. 0-3(H)
 
 
 ALAYBEY  BAY ---
 
18.Hafta Maçları
 
17.02.2024 21.30  ALAYBEY  SOMA LİNYİT 7-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
18.02.2024 17.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  BERGAMA 4-1 EGE ÜNİVERSİTESİ ÇİM SAHASI
 
 
 GÜZELYALI  ŞİRİNYER 0-3(H)
 
 
 AYVALIK  ALİAĞA KÖRFEZ 3-0(H)
 
 
17.02.2024 17.00  ÇEŞME BLD.  SEFERİHİSAR 5-0 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
 
 ŞEMİKLER DEVRİM  BAY ---
 
19.Hafta Maçları
 
25.02.2024 16.30  SEFERİHİSAR  AYVALIK 1-2 SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
 
 
 ALİAĞA KÖRFEZ  GÜZELYALI ---
 
 
27.02.2024 23.00  ŞİRİNYER  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 1-2 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
25.02.2024 16.30  BERGAMA  ALAYBEY 1-4 BERGAMA BELEDİYES AKADEMİ TESİSLERİ
 
 
25.02.2024 21.30  ŞEMİKLER DEVRİM  ÇEŞME BLD. 4-4 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
 SOMA LİNYİT  BAY ---
 
20.Hafta Maçları
 
03.03.2024 11.30  SOMA LİNYİT  BERGAMA --- SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
01.03.2024 23.00  ŞİRİNYER  ALAYBEY 1-10 BUCA BLD YENİGÜN TESİSLERİ
 
 
 EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  ALİAĞA KÖRFEZ ---
 
 
 GÜZELYALI  SEFERİHİSAR ---
 
 
03.03.2024 14.00  AYVALIK  ŞEMİKLER DEVRİM --- AYVALIK HÜSNÜ UĞURAL STADI
 
 
 ÇEŞME BLD.  BAY ---
 
21.Hafta Maçları
 
 ÇEŞME BLD.  AYVALIK ---
 
 
 ŞEMİKLER DEVRİM  GÜZELYALI ---
 
 
 SEFERİHİSAR  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ ---
 
 
 ALİAĞA KÖRFEZ  ALAYBEY ---
 
 
 ŞİRİNYER  SOMA LİNYİT ---
 
 
 BERGAMA  BAY ---
 
22.Hafta Maçları
 
 BERGAMA  ŞİRİNYER ---
 
 
 SOMA LİNYİT  ALİAĞA KÖRFEZ ---
 
 
 ALAYBEY  SEFERİHİSAR ---
 
 
 EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  ŞEMİKLER DEVRİM ---
 
 
 GÜZELYALI  ÇEŞME BLD. ---
 
 
 AYVALIK  BAY ---
 
Editör : Umut CIKIT / Ege Masterler Federasyonu
Yazılım & Tasarım : Murat DURSUN / KSK Alaybey Masterler