EGE MASTERLER FEDERASYONU
2023 - 2024 Sezonu Puan Durumu ve Fikstürü
 
40+ YAŞ 50+ YAŞ
A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu
40+ C GRUBU Puan Durumu
 
Takımlar O G B M A Y AV Puan
 
1 AGAMEMNON MASTER 17 14 2 1 68 20 48 44
 
2 BANDIRMA GB MASTER 18 14 1 3 68 31 37 43
 
3 GAZİEMİR MASTER 17 11 3 3 73 26 47 36
 
4 DONANMACI MASTER 17 10 2 5 42 26 16 32
 
5 BORA 13 EYLÜL MASTER 17 8 4 5 37 29 8 28
 
6 AY YILDIZ MASTER 17 7 4 6 41 39 2 25
 
7 MENEMEN MASTER 17 7 0 10 49 49 0 18
 
8 SARUHANLI 7 EYLÜL MASTER 18 5 3 10 42 57 -15 15
 
9 DİKİLİ KARDEŞ MASTER 17 4 2 11 31 63 -32 14
 
10 ESENTEPE MASTER 17 2 1 14 12 53 -41 7
 
11 SMYRNA MASTER 18 2 0 16 26 96 -70 3
 
 
1.Hafta Maçları
 
08.10.2023 20.00  ESENTEPE  SMYRNA 6-2 NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
 
 
07.10.2023 19.00  AY YILDIZ  SARUHANLI 7 EYLÜL 6-2 BORNOVA BLD PINARBAŞI SAHASI
 
 
08.10.2023 14.00  DİKİLİ KARDEŞ  BORA 13 EYLÜL 0-0 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
08.10.2023 20.30  DONANMACI  GAZİEMİR 3-4 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
08.10.2023 14.00  BANDIRMA GB  MENEMEN 3-1 BANDIRMA 600 EVLER SAHASI
 
 
 AGAMEMNON  BAY ---
 
2.Hafta Maçları
 
15.10.2023 19.00  SMYRNA  AY YILDIZ 2-5 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
15.10.2023 12.00  MENEMEN  AGAMEMNON 2-3 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
 
 
15.10.2023 20.00  GAZİEMİR  BANDIRMA GB 0-1 GAZİEMİR SAHASI
 
 
15.10.2023 11.30  BORA 13 EYLÜL  DONANMACI 1-1 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
15.10.2023 15.00  SARUHANLI 7 EYLÜL  DİKİLİ KARDEŞ 4-2 HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
 ESENTEPE  BAY ---
 
3.Hafta Maçları
 
21.10.2023 18.30  AY YILDIZ  ESENTEPE 1-1 BORNOVA BLD PINARBAŞI SAHASI
 
 
22.10.2023 14.00  DİKİLİ KARDEŞ  SMYRNA 2-4 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
21.10.2023 21.30  DONANMACI  SARUHANLI 7 EYLÜL 3-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
22.10.2023 14.00  BANDIRMA GB  BORA 13 EYLÜL 7-4 BANDIRMA 600 EVLER SAHASI
 
 
21.10.2023 22.30  AGAMEMNON  GAZİEMİR 2-2 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
 MENEMEN  BAY ---
 
4.Hafta Maçları
 
29.10.2023 13.00  SMYRNA  DONANMACI 0-3 DOĞANÇAY SAHASI
 
 
29.10.2023 19.00  ESENTEPE  DİKİLİ KARDEŞ 0-3(H) KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
 
 
29.10.2023 16.00  MENEMEN  GAZİEMİR 2-0 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
 
 
29.10.2023 14.00  BORA 13 EYLÜL  AGAMEMNON 1-3 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
28.10.2023 15.00  SARUHANLI 7 EYLÜL  BANDIRMA GB 2-4 HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
 AY YILDIZ  BAY ---
 
5.Hafta Maçları
 
05.11.2023 15.30  DİKİLİ KARDEŞ  AY YILDIZ 2-2 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
05.11.2023 20.00  DONANMACI  ESENTEPE 3-0(H) KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
05.11.2023 18.00  BANDIRMA GB  SMYRNA 7-2 BANDIRMA SANAYİ SAHASI
 
 
04.11.2023 21.30  AGAMEMNON  SARUHANLI 7 EYLÜL 4-1 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
05.11.2023 11.00  MENEMEN  BORA 13 EYLÜL 2-4 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
 
 
 GAZİEMİR  BAY ---
 
6.Hafta Maçları
 
12.11.2023 19.00  SMYRNA  AGAMEMNON 1-6 DOĞANÇAY SAHASI
 
 
11.11.2023 19.00  ESENTEPE  BANDIRMA GB 0-3(H) NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
 
 
13.11.2023 22.00  DONANMACI  AY YILDIZ 4-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
12.11.2023 13.00  BORA 13 EYLÜL  GAZİEMİR 4-4 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
11.11.2023 16.00  SARUHANLI 7 EYLÜL  MENEMEN 5-3 HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
 DİKİLİ KARDEŞ  BAY ---
 
7.Hafta Maçları
 
19.11.2023 19.00  DONANMACI  DİKİLİ KARDEŞ 3-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
19.11.2023 16.00  BANDIRMA GB  AY YILDIZ 1-1 BANDIRMA 600 EVLER SAHASI
 
 
19.11.2023 20.00  AGAMEMNON  ESENTEPE 6-0(H) BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
19.11.2023 13.00  MENEMEN  SMYRNA 8-0 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
 
 
19.11.2023 16.30  SARUHANLI 7 EYLÜL  GAZİEMİR 4-4 HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
 BORA 13 EYLÜL  BAY ---
 
8.Hafta Maçları
 
26.11.2023 15.30  SMYRNA  GAZİEMİR 0-7 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
 
 
26.11.2023 11.00  ESENTEPE  MENEMEN 4-1 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
 
 
26.11.2023 17.00  AY YILDIZ  AGAMEMNON 2-2 BORNOVA BLD ŞEHİR STADI
 
 
26.11.2023 14.00  DİKİLİ KARDEŞ  BANDIRMA GB 1-3 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
26.11.2023 12.00  SARUHANLI 7 EYLÜL  BORA 13 EYLÜL 1-3 HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
 DONANMACI  BAY ---
 
9.Hafta Maçları
 
03.12.2023 16.00  BANDIRMA GB  DONANMACI 4-2 BANDIRMA SANAYİ SAHASI
 
 
03.12.2023 21.00  AGAMEMNON  DİKİLİ KARDEŞ 9-3 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
03.12.2023 11.00  MENEMEN  AY YILDIZ 1-5 MENEMEN TÜRKELLİ FUTBOL SAHASI
 
 
03.12.2023 20.00  GAZİEMİR  ESENTEPE 3-1 GAZİEMİR SAHASI
 
 
03.12.2023 15.00  BORA 13 EYLÜL  SMYRNA 2-1 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
 SARUHANLI 7 EYLÜL  BAY ---
 
10.Hafta Maçları
 
10.12.2023 18.30  SMYRNA  SARUHANLI 7 EYLÜL 3-5 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
 
 
09.12.2023 21.00  ESENTEPE  BORA 13 EYLÜL 0-3(H) KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
 
 
10.12.2023 18.00  AY YILDIZ  GAZİEMİR 1-5 PINARBAŞI SAHASI
 
 
10.12.2023 14.00  DİKİLİ KARDEŞ  MENEMEN 3-5 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
10.12.2023 21.30  DONANMACI  AGAMEMNON 2-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
 BANDIRMA GB  BAY ---
 
11.Hafta Maçları
 
23.12.2023 21.30  AGAMEMNON  BANDIRMA GB 3-2 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
23.12.2023 21.30  MENEMEN  DONANMACI 4-3 MENEMEN ASARLIK FUTBOL SAHASI
 
 
24.12.2023 20.00  GAZİEMİR  DİKİLİ KARDEŞ 16-3 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
 
24.12.2023 13.00  BORA 13 EYLÜL  AY YILDIZ 2-0 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
24.12.2023 11.30  SARUHANLI 7 EYLÜL  ESENTEPE 3-0(H) HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
 SMYRNA  BAY ---
 
12.Hafta Maçları
 
07.01.2024 14.30  SMYRNA  ESENTEPE 3-0(H) BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
07.01.2024 16.30  SARUHANLI 7 EYLÜL  AY YILDIZ 0-2 HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
07.01.2024 13.00  BORA 13 EYLÜL  DİKİLİ KARDEŞ 2-0 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
07.01.2024 20.00  GAZİEMİR  DONANMACI 3-0 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
 
26.01.2024 20.00  MENEMEN  BANDIRMA GB 3-4 MENEMEN ASARLIK FUTBOL SAHASI
 
 
 AGAMEMNON  BAY ---
 
13.Hafta Maçları
 
14.01.2024 18.30  AY YILDIZ  SMYRNA 6-2 PINARBAŞI SAHASI
 
 
14.01.2024 21.00  AGAMEMNON  MENEMEN 4-0 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
14.01.2024 12.00  BANDIRMA GB  GAZİEMİR 2-3 BANDIRMA 600 EVLER SAHASI
 
 
14.01.2024 21.00  DONANMACI  BORA 13 EYLÜL 2-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
14.01.2024 16.00  DİKİLİ KARDEŞ  SARUHANLI 7 EYLÜL 2-4 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
 ESENTEPE  BAY ---
 
14.Hafta Maçları
 
24.01.2024 20.30  ESENTEPE  AY YILDIZ 0-4(H) NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
 
 
21.01.2024 19.30  SMYRNA  DİKİLİ KARDEŞ 2-3 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
 
 
21.01.2024 16.00  SARUHANLI 7 EYLÜL  DONANMACI 0-2 HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
21.01.2024 15.00  BORA 13 EYLÜL  BANDIRMA GB 3-1 SOMA LİNYİT STADI
 
 
18.01.2024 22.00  GAZİEMİR  AGAMEMNON 1-2 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
 
 MENEMEN  BAY ---
 
15.Hafta Maçları
 
28.01.2024 22.30  DONANMACI  SMYRNA 3-0(H) KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
28.01.2024 17.30  DİKİLİ KARDEŞ  ESENTEPE 3-0(H) DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
02.02.2024 22.00  GAZİEMİR  MENEMEN 5-0 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
 
28.01.2024 20.00  AGAMEMNON  BORA 13 EYLÜL 3-1 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
28.01.2024 16.00  BANDIRMA GB  SARUHANLI 7 EYLÜL 3-0(H) BANDIRMA 600 EVLER SAHASI
 
 
 AY YILDIZ  BAY ---
 
16.Hafta Maçları
 
04.02.2024 17.00  AY YILDIZ  DİKİLİ KARDEŞ 2-0 BORNOVA BLD PINARBAŞI SAHASI
 
 
04.02.2024 22.00  ESENTEPE  DONANMACI 0-3(H) KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
 
 
04.02.2024 13.00  SMYRNA  BANDIRMA GB 3-6 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
04.02.2024 14.00  SARUHANLI 7 EYLÜL  AGAMEMNON 2-3 HACIRAHMANLI FUTBOL SAHASI
 
 
04.02.2024 13.00  BORA 13 EYLÜL  MENEMEN 3-0(H) SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
 GAZİEMİR  BAY ---
 
17.Hafta Maçları
 
11.02.2024 21.00  AGAMEMNON  SMYRNA 8-0 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
11.02.2024 14.00  BANDIRMA GB  ESENTEPE 6-0(H) BANDIRMA 600 EVLER SAHASI
 
 
11.02.2024 19.30  AY YILDIZ  DONANMACI 0-3(H) BORNOVA BLD PINARBAŞI SAHASI
 
 
11.02.2024 20.00  GAZİEMİR  BORA 13 EYLÜL 1-0 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
 
11.02.2024 16.00  MENEMEN  SARUHANLI 7 EYLÜL 5-2 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
 
 
 DİKİLİ KARDEŞ  BAY ---
 
18.Hafta Maçları
 
18.02.2024 14.00  DİKİLİ KARDEŞ  DONANMACI 3-2 DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
18.02.2024 17.30  AY YILDIZ  BANDIRMA GB 3-6 BORNOVA BLD ŞEHİR STADI
 
 
18.02.2024 21.00  ESENTEPE  AGAMEMNON 0-3(H) KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
 
 
18.02.2024 11.00  SMYRNA  MENEMEN 1-9 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
18.02.2024 20.00  GAZİEMİR  SARUHANLI 7 EYLÜL 5-1 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
 
 BORA 13 EYLÜL  BAY ---
 
19.Hafta Maçları
 
24.02.2024 22.00  GAZİEMİR  SMYRNA 10-0 GAZİEMİR İLÇE STADI
 
 
 MENEMEN  ESENTEPE 3-0(H)
 
 
25.02.2024 21.00  AGAMEMNON  AY YILDIZ 6-0 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
25.02.2024 14.00  BANDIRMA GB  DİKİLİ KARDEŞ 5-0 BANDIRMA 600 EVLER SAHASI
 
 
25.02.2024 13.00  BORA 13 EYLÜL  SARUHANLI 7 EYLÜL 3-3 SOMA TFF TESİSLERİ
 
 
 DONANMACI  BAY ---
 
20.Hafta Maçları
 
03.03.2024 21.30  DONANMACI  BANDIRMA GB --- KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
03.03.2024 16.00  DİKİLİ KARDEŞ  AGAMEMNON --- DİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI
 
 
03.03.2024 11.00  AY YILDIZ  MENEMEN --- MENEMEN EMİRALEM SAHASI
 
 
 ESENTEPE  GAZİEMİR ---
 
 
03.03.2024 13.00  SMYRNA  BORA 13 EYLÜL --- BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
 SARUHANLI 7 EYLÜL  BAY ---
 
21.Hafta Maçları
 
 SARUHANLI 7 EYLÜL  SMYRNA ---
 
 
 BORA 13 EYLÜL  ESENTEPE ---
 
 
 GAZİEMİR  AY YILDIZ ---
 
 
 MENEMEN  DİKİLİ KARDEŞ ---
 
 
 AGAMEMNON  DONANMACI ---
 
 
 BANDIRMA GB  BAY ---
 
22.Hafta Maçları
 
 BANDIRMA GB  AGAMEMNON ---
 
 
 DONANMACI  MENEMEN ---
 
 
 DİKİLİ KARDEŞ  GAZİEMİR ---
 
 
 AY YILDIZ  BORA 13 EYLÜL ---
 
 
 ESENTEPE  SARUHANLI 7 EYLÜL ---
 
 
 SMYRNA  BAY ---
 
Editör : Umut CIKIT / Ege Masterler Federasyonu
Yazılım & Tasarım : Murat DURSUN / KSK Alaybey Masterler