EGE MASTERLER FEDERASYONU
2021 - 2022 Puan Durumu ve Fikstür
 
40+ YAŞ 50+ YAŞ
A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu A Grubu B Grubu

EMF 2021-2022 SEZONU FİNAL MÜSABAKASI
 
17.04.2022 17:00 9 EYLÜL MASTER BORDUM BLD. MASTER   HASAN TÜRKER
 SAHASI KARŞIYAKA
 
 
EMF 2021-2022 SEZONU YARI FİNAL MAÇLARI
 
10.04.2022 15:00 9 EYLÜL MASTER BANDIRMA GB MASTER 1 -1
6 (P) 4
KARŞIYAKA BLD.
 EFSANELER SAHASI
10.04.2022 17:00 SEFERİHİSAR MASTER BORDUM BLD. MASTER 1 - 1
1 (P) 4
KARŞIYAKA BLD.
 EFSANELER SAHASI
 
 
EMF 2021-2022 SEZONU ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
 
02.04.2022 21.30 SARNIÇ MASTER 9 EYLÜL MASTER 4 (P) 7 BALÇOVA SPOR
KOMPLEKSİ
02.04.2022 21.30 SEFERİHİSAR MASTER GÜZELYALI MASTER 3 - 1 YUSUF TIRPANCI
SAHASI BORNOVA
02.04.2022 21.30 BANDIRMA GB MASTER ALTINIRMAK MASTER 4 - 2 HASAN TÜRKER
 SAHASI KARŞIYAKA
02.04.2022 21.30 BALÇOVA MASTER BORDUM BLD. MASTER 0 (H) 3 GAZİEMİR
SAHASI
 
 
EMF 2021-2022 SEZONU PLAF-OFF 1. TUR MAÇLARI
 
26.03.2022 20:00 1881 ATA MASTER ALTINIRMAK MASTER 2 - 4 HASAN TÜRKER
 SAHASI
26.03.2022 15:15 SEFERİHİSAR MASTER İZMİRSPOR MASTER 4 (P) 1 SEFERİHİSAR
İZZET GÜL SAHASI
27.03.2022 12:30 BANDIRMA GB MASTER EGE ÜN.SAĞLIK GÜCÜ 2 - 1 BANDIRMA 600 EVLER
KOROZMAN SAHASI
27.03.2022 13:00 GAZİEMİR MASTER BORDUM BLD. MASTER 1 -5 GAZİEMİR
SAHASI
27.03.2022 17:00 MANİSA 1965 MASTER SARNIÇ MASTER 3 -4 AŞAĞIÇOBANİSA
SAHASI - MANİSA
27.03.2022 17:00 GÜZELYALI MASTER BALÇOVA TERMAL MASTER 4 - 0 BALÇOVA SPOR
KOMPLEKSİ
27.03.2022 19:00 BALÇOVA MASTER AGAMEMNON MASTER 4 (P) 1 BALÇOVA SPOR
KOMPLEKSİ
27.03.2022 22:00 9 EYLÜL MASTER KAF KAF MASTER 6 -3 BORNOVA BLD.YUSUF
TIRPANCI SAHASI
 
 
40+ D Grubu Puan Durumu
 
Takımlar O G B M A Y AV Puan
 
1 EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ MASTER 18 14 2 2 69 18 51 44
 
2 BALÇOVA MASTER 18 14 2 2 81 23 58 44
 
3 SARNIÇ MASTER 18 11 4 3 56 31 25 37
 
4 1881 ATA MASTER 18 9 3 6 50 32 18 30
 
5 BORA 13 EYLÜL MASTER 18 8 3 7 45 50 -5 27
 
6 DONANMACI MASTER 18 7 4 7 42 44 -2 25
 
7 SARUHANLI MASTER 18 5 3 10 37 44 -7 18
 
8 ALİAĞA GÜCÜ MASTER 18 4 2 12 26 67 -41 14
 
9 ÇEŞME BLD MASTER 18 4 1 13 27 54 -27 13
 
10 SMYRNA MASTER 18 1 2 15 20 90 -70 5
 
 
1.Hafta Maçları
 
24.10.2021 15.00  SMYRNA  DONANMACI 1-3 DOĞANÇAY SAHASI
 
 
24.10.2021 14.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  BORA 13 EYLÜL 5-1 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
24.10.2021 12.00  1881 ATA  BALÇOVA 2-5 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
 
 
24.10.2021 18.00  SARNIÇ  ALİAĞA GÜCÜ 5-2 GAZİEMİR SAHASI
 
 
24.10.2021 13.00  SARUHANLI  ÇEŞME BLD 0-1 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
2.Hafta Maçları
 
31.10.2021 11.00  BORA 13 EYLÜL  1881 ATA 0-2 LİNYİT SPOR TESİSLERİ
 
 
31.10.2021 16.00  DONANMACI  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 0-4 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
 
 
31.10.2021 12.00  ALİAĞA GÜCÜ  SARUHANLI 2-3 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
01.11.2021 21.45  BALÇOVA  SARNIÇ 2-2 BALÇOVA BLD. SPOR KOMPLEKSİ
 
 
31.10.2021 15.00  SMYRNA  ÇEŞME BLD 1-0 DOĞANÇAY SAHASI
 
3.Hafta Maçları
 
07.11.2021 13.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  SMYRNA 3-0 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
05.11.2021 21.30  1881 ATA  DONANMACI 5-4 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
 
 
07.11.2021 16.00  SARNIÇ  BORA 13 EYLÜL 3-4 GAZİEMİR SAHASI
 
 
07.11.2021 13.00  SARUHANLI  BALÇOVA 2-3 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
07.11.2021 14.00  ALİAĞA GÜCÜ  ÇEŞME BLD 2-1 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
4.Hafta Maçları
 
14.11.2021 14.00  BORA 13 EYLÜL  SARUHANLI 4-2 SOMA LİNYİT SAHASI
 
 
13.11.2021 20.00  DONANMACI  SARNIÇ 3-3 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
 
 
14.11.2021 15.00  SMYRNA  1881 ATA 1-7 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
14.11.2021 13.00  BALÇOVA  ALİAĞA GÜCÜ 11-0 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
14.11.2021 14.00  ÇEŞME BLD  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 1-5 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
5.Hafta Maçları
 
19.11.2021 21.30  1881 ATA  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 3-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
20.11.2021 20.00  SARNIÇ  SMYRNA 4-1 GAZİEMİR SAHASI
 
 
21.11.2021 13.00  SARUHANLI  DONANMACI 4-0 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
26.12.2021 15.30  ALİAĞA GÜCÜ  BORA 13 EYLÜL 0-1 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
21.11.2021 13.00  BALÇOVA  ÇEŞME BLD 6-1 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
6.Hafta Maçları
 
28.11.2021 13.00  BORA 13 EYLÜL  BALÇOVA 0-5 SOMA LİNYİT SAHASI
 
 
28.11.2021 20.00  DONANMACI  ALİAĞA GÜCÜ 2-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
28.11.2021 15.00  SMYRNA  SARUHANLI 3-5 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
27.11.2021 20.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  SARNIÇ 5-1 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
28.11.2021 11.00  ÇEŞME BLD  1881 ATA 2-3 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
7.Hafta Maçları
 
05.12.2021 20.00  SARNIÇ  1881 ATA 2-0 GAZİEMİR SAHASI
 
 
05.12.2021 13.00  SARUHANLI  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 1-4 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
05.12.2021 19.30  ALİAĞA GÜCÜ  SMYRNA 4-1 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
05.12.2021 20.30  BALÇOVA  DONANMACI 4-2 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
05.12.2021 14.00  ÇEŞME BLD  BORA 13 EYLÜL 2-7 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
8.Hafta Maçları
 
11.12.2021 21.00  DONANMACI  BORA 13 EYLÜL 3-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
12.12.2021 19.00  SMYRNA  BALÇOVA 0-9 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
02.01.2022 17.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  ALİAĞA GÜCÜ 5-0 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
12.12.2021 18.00  1881 ATA  SARUHANLI 1-0 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
12.12.2021 18.00  SARNIÇ  ÇEŞME BLD 0-0 GAZİEMİR SAHASI
 
9.Hafta Maçları
 
19.12.2021 13.00  BORA 13 EYLÜL  SMYRNA 1-1 SOMA LİNYİT SAHASI
 
 
19.12.2021 12.00  SARUHANLI  SARNIÇ 1-1 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
19.12.2021 12.00  ALİAĞA GÜCÜ  1881 ATA 3-2 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
22.12.2021 21.30  BALÇOVA  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 3-2 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
19.12.2021 15.30  ÇEŞME BLD  DONANMACI 0-2 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
10.Hafta Maçları
 
08.01.2022 19.00  DONANMACI  SMYRNA 6-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
09.01.2022 13.00  BORA 13 EYLÜL  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 1-5 SOMA LİNYİT SAHASI
 
 
09.01.2022 16.00  BALÇOVA  1881 ATA 3-1 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
09.01.2022 15.30  ALİAĞA GÜCÜ  SARNIÇ 1-2 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
09.01.2022 13.30  ÇEŞME BLD  SARUHANLI 4-0 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
11.Hafta Maçları
 
15.01.2022 19.00  1881 ATA  BORA 13 EYLÜL 1-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
16.01.2022 14.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  DONANMACI 1-0 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
16.01.2022 14.00  SARUHANLI  ALİAĞA GÜCÜ 2-3 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
15.01.2022 21.00  SARNIÇ  BALÇOVA 1-2 GAZİEMİR SAHASI
 
 
15.01.2022 13.00  ÇEŞME BLD  SMYRNA 6-3 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
12.Hafta Maçları
 
23.01.2022 14.00  SMYRNA  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 0-6 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
23.01.2022 21.30  DONANMACI  1881 ATA 1-5 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
23.01.2022 15.00  BORA 13 EYLÜL  SARNIÇ 4-5 SOMA LİNYİT SAHASI
 
 
23.01.2022 15.00  BALÇOVA  SARUHANLI 2-2 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
23.01.2022 14.00  ÇEŞME BLD  ALİAĞA GÜCÜ 5-0 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
13.Hafta Maçları
 
30.01.2022 13.00  SARUHANLI  BORA 13 EYLÜL 6-2 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
29.01.2022 20.00  SARNIÇ  DONANMACI 6-1 GAZİEMİR SAHASI
 
 
28.01.2022 21.45  1881 ATA  SMYRNA 10-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
30.01.2022 17.30  ALİAĞA GÜCÜ  BALÇOVA 1-8 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
09.02.2022 17.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  ÇEŞME BLD 6-1 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
14.Hafta Maçları
 
06.02.2022 14.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  1881 ATA 1-1 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
06.02.2022 13.00  SMYRNA  SARNIÇ 1-8 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
06.02.2022 19.30  DONANMACI  SARUHANLI 3-1 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
06.02.2022 14.30  BORA 13 EYLÜL  ALİAĞA GÜCÜ 5-1 SOMA LİNYİT SAHASI
 
 
06.02.2022 13.00  ÇEŞME BLD  BALÇOVA 1-4 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
15.Hafta Maçları
 
12.02.2022 19.00  BALÇOVA  BORA 13 EYLÜL 4-0 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
13.02.2022 17.30  ALİAĞA GÜCÜ  DONANMACI 2-3 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
13.02.2022 14.00  SARUHANLI  SMYRNA 5-2 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
13.02.2022 18.00  SARNIÇ  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 1-0 GAZİEMİR SAHASI
 
 
13.02.2022 15.30  1881 ATA  ÇEŞME BLD 3-0 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
16.Hafta Maçları
 
03.03.2022 21.45  1881 ATA  SARNIÇ 1-3 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
 
01.03.2022 19.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  SARUHANLI 4-1 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
06.03.2022 15.30  SMYRNA  ALİAĞA GÜCÜ 1-1 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
01.03.2022 22.00  DONANMACI  BALÇOVA 3-0(H) KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI/AŞI KARTI EKSİKLİĞİNDEN; HAKEM KARARIYLA OYNATILMADI
 
 
06.03.2022 13.00  BORA 13 EYLÜL  ÇEŞME BLD 4-1 SOMA LİNYİT SAHASI
 
17.Hafta Maçları
 
13.03.2022 16.00  BORA 13 EYLÜL  DONANMACI 2-2 SOMA LİNYİT SAHASI
 
 
13.03.2022 19.00  BALÇOVA  SMYRNA 9-0 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
 
 
13.03.2022 12.00  ALİAĞA GÜCÜ  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ 2-7 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
 
 
13.03.2022 13.00  SARUHANLI  1881 ATA 0-0 İSHAKÇELEBİ SAHASI
 
 
13.03.2022 13.00  ÇEŞME BLD  SARNIÇ 1-4 ÇEŞME DALYAN SAHASI
 
18.Hafta Maçları
 
20.03.2022 13.30  SMYRNA  BORA 13 EYLÜL 2-3 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
 
 
20.03.2022 19.00  SARNIÇ  SARUHANLI 5-2 GAZİEMİR SAHASI
 
 
18.03.2022  1881 ATA  ALİAĞA GÜCÜ 3-0(H)
 
 
20.03.2022 14.00  EGE ÜNİ. SAĞLIK GÜCÜ  BALÇOVA 3-1 EGE ÜNİ. ÇİM SAHA
 
 
20.03.2022 12.00  DONANMACI  ÇEŞME BLD 4-0 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
 
.

Haber ve Duyurular

 
 



Editör : Umut CIKIT / Ege Masterler Federasyonu
Yazılım & Tasarım : Murat DURSUN / Alaybey Masterler

Editör : Umut CIKIT / Ege Masterler Federasyonu
Yazılım & Tasarım : Murat DURSUN / KSK Alaybey Masterler