EGE MASTERLER FEDERASYONU
2023 - 2024 Sezonu Puan Durumu ve Fikstürü
 
40+ YAŞ 50+ YAŞ
A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu
 
FİNAL
     
EGE ÜN SAĞLIK GÜCÜ -  
 
. . .
     
 
YARI FİNAL
     
KAFKAF - SEFERİHİSAR

22.04.2004 20:15 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ

. . .
EGE ÜN SAĞLIK GÜCÜ 2 -1 SOMA

21.04.2004 21:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI

. . .
     
 
ÇEYREK FİNAL
     
AYVALIK 1 - 2 SEFERİHİSAR

06.04.2004 20:30 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI

. . .
BODRUM BLD 3 - 5 SOMA

06.04.2004 22:30 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI

. . .
MANİSA 1965 1 - 7 EGE ÜN SAĞLIK GÜCÜ

07.04.2024 16:30 EGE ÜN. ÇİM SAHA 20 MAYIS SPOR TESİSLERİ

. . .
KAFKAF 4 - 2 9 EYLÜL

07.04.2024 21:15 KARABAĞLAR  YEŞİLYURT SAHASI

. . .
     
 
PLAY-OFF 1.TUR MAÇLARI
     
MANİSA 1965 [2-2]P[5-4] ÇANDARLI KALE

24.03.2024 20:00 YUNUS EMRE BELEDİYESİ MURADİYE SAHASI

. . .
BANDIRMA GB [3-3]P[3-5] EGE ÜN SAĞLIK GÜCÜ

24.03.2024 15:00 600 EVLER KOROZMAN SENTETİK SAHASI

. . .
ALAYBEY 2 -3 SOMA
24.03.2024 20:30 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
. . .
BODRUM BLD 3 -2 GAZİEMİR

24.04.2024 18:00 YALIKAVAK ŞEHİR STADI

. . .
KAF KAF 6 - 1 MESEV
24.03.2024 22:30 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
. . .
9 EYLÜL 5- 1 MENDERES BLD
24.03.2024 20:45 BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
. . .
AGAMEMNON 2 - 4 SEFERİHİSAR
23.03.2024 22:00 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ
. . .
AYVALIK [1-1]P[3-1] DONANMACI
24.03.2024 17:00 BURHANİYE SUNİ ÇİM SAHASI
     
 
ACARLAR Maç Programı
 
1.Hafta 08.10
19.00
 ALİAĞA  ACARLAR 6-2 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI 
 
 
2.Hafta 15.10
14.00
 ACARLAR  MENDERES BLD. 3-5 İNCİRLİOVA ACARLAR SAHASI 
 
 
3.Hafta 22.10
16.00
 ÇANDARLI KALE  ACARLAR 4-2 ÇANDARLI ORHAN HASSOY STADI 
 
 
4.Hafta 29.10
12.00
 ACARLAR  BALÇOVA 1-6 İNCİRLİOVA BLD YAŞAR KOCABIYIK STADI 
 
 
5.Hafta 04.11
17.00
 BODRUM BLD.  ACARLAR 4-4 BODRUM GÖLKÖY SAHASI 
 
 
6.Hafta 12.11
14.00
 ACARLAR  KAFKAF 0-3 İNCİRLİOVA ACARLAR SAHASI 
 
 
7.Hafta BAY   ---
 
 
8.Hafta 26.11
13.00
 ALTINIRMAK  ACARLAR 3-1 BORNOVA BLD PINARBAŞI SAHASI 
 
 
9.Hafta 03.12
14.00
 ACARLAR  BOSTANLI 3-5 ACARLAR SPOR KOMPLEKSİ 
 
 
10.Hafta 10.12
11.00
 ACARLAR  İZMİRSPOR 2-0 İNCİRLİOVA ACARLAR SAHASI 
 
 
11.Hafta 24.12
14.00
 ACARLAR  SARUHANLI 3-1 ACARLAR YUNUS ŞENTÜRK STADI 
 
 
12.Hafta 07.01
14.00
 ACARLAR  ALİAĞA 5-2 ACARLAR YUNUS ŞENTÜRK STADI 
 
 
13.Hafta 13.01
20.00
 MENDERES BLD.  ACARLAR 5-1 MENDERES 19 MAYIS STADI 
 
 
14.Hafta 21.01
14.00
 ACARLAR  ÇANDARLI KALE 3-5 ACARLAR SAHASI 
 
 
15.Hafta 28.01
18.00
 BALÇOVA  ACARLAR 3-0 BALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ 
 
 
16.Hafta 04.02
13.30
 ACARLAR  BODRUM BLD. 0-4 ACARLAR SAHASI 
 
 
17.Hafta 10.02
18.30
 KAFKAF  ACARLAR 3-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI 
 
 
18.Hafta BAY   ---
 
 
19.Hafta 25.02
16.00
 ACARLAR  ALTINIRMAK 2-3 ACARLAR SAHASI 
 
 
20.Hafta 02.03
18.30
 BOSTANLI  ACARLAR 6-2 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI 
 
 
21.Hafta 10.03
21.00
 İZMİRSPOR  ACARLAR 2-2 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI 
 
 
22.Hafta 17.03
13.00
 SARUHANLI  ACARLAR 3-0(H) İSHAKÇELEBİ SAHASI 
 

 

Editör : Umut CIKIT / Ege Masterler Federasyonu
Yazılım & Tasarım : Murat DURSUN / KSK Alaybey Masterler